fbpx

Høvikklinikken

Høvikklinikken er et tverrfaglig helsesenter i Bærum som ligger sentralt på Høvik. Vårt tverrfaglige helsetilbud består av fysioterapeut, manuellterapeut, kiropraktor, audiograf og audiopedagog. Klinikken har også et eget treningssenter som brukes i behandling av pasienter og trening ellers. Vi er en tverrfaglig del av Høvik Hørsel, som blant annet utfører tinnitusanalyse.

TERAPEUTER

Her kan du lese mer om de ulike terapeutene og bestille time dirkete.

Sandra Viksjø

Master i Idrettsfysioterapi
Fysioterapeut

sandra@hovikklinikken.no

Martin Befring

Fysioterapeut


martin@hovikklinikken.no

Christoffer Kittilsen

Kiropraktor
Såletilpasning

christoffer@hovikklinikken.no

Håvard Tønnessen

Kiropraktor
Svimmelhetsterapeut
Klinikkleder

havard@hovikklinikken.no

Joakim Halvorsen

Spesialist
Muskel- og Skjelett Fysioterapi

joakim@hovikklinikken.no

Hagbart Eie

Hagbart Eie

Manuellterapeut
Sertifisert Neurac Behandler

hagbart@hovikklinikken.no

Charlotta Jonsson

Manuellterapeut
Sertifisert Neurac Behandler

lotta@hovikklinikken.no

Elisabeth Delet Mørck

Resepsjon og booking
Tel: 67 53 20 51

info@hovikklinikken.no

Marius R. Krogh

Administrativ Leder
Tel: 457 31 880

marius@hovikklinikken.no

Simen Moestue Eie

Administrasjon


simen@hovikklinikken.no

Sandra Eie

Resepsjon – Vikar
Tel: 67 53 20 51

info@hovikklinikken.no

Bestill time

Våre spesialister står klare til å hjelpe deg.
Ring oss på 67532051 eller benytt online timebestilling.