fbpx

Høvikklinikken

Høvikklinikken er et helsesenter i Bærum som ligger sentralt på Høvik. Vårt tverrfaglige helsetilbud består av manuellterapeut, kiropraktor, audiograf, fysioterapeut og personlig trener. I tillegg til vårt unike helsetilbud, har vi også en egen treningsavdeling for både pasienter og andre som ønsker å holde seg aktive i trygge og moderne omgivelser.

TERAPEUTER

Her kan du lese mer om de ulike terapeutene og bestille time dirkete.

Sandra Viksjø

Master i Idrettsfysioterapi
Fysioterapeut

sandra@hovikklinikken.no

Martin Befring

Fysioterapeut


martin@hovikklinikken.no

Christoffer Kittilsen

Kiropraktor
Såletilpasning

christoffer@hovikklinikken.no

Håvard Tønnessen

Kiropraktor
Klinikksjef

havard@hovikklinikken.no

Joakim Halvorsen

Spesialist i Muskel- og Skjelett Fysioterapi

joakim@hovikklinikken.no

Hagbart Eie

Hagbart Eie

Manuellterapeut
Sertifisert Neurac Behandler

hagbart@hovikklinikken.no

Charlotta Jonsson

Manuellterapeut
Sertifisert Neurac Behandler

lotta@hovikklinikken.no

Marius R. Krogh

Administrativ Leder
Tel: 457 31 880

marius@hovikklinikken.no

Sandra Eie

Resepsjonist / Vikar

Tel: 67 53 20 51
info@hovikklinikken.no

Bestill time

Våre spesialister står klare til å hjelpe deg.
Ring oss på 67532051 eller benytt online timebestilling.